İddaa, Voleybol Canlı Skor, Voleybol İddaa Sonuçları, maç sonuçları
Eski Site Canlı Skor İddaa Programı Düşen Oranlar Seriler MaçSosyal Puan Durumu Kuponmatik Spor Toto Sitene Ekle İletişim
geri
 • Günün öne çıkan iddaa maçlarına Hikaye Modunda hızlıca göz atmak için tıklayın.
 • Herhangi bir iddaa oranına tıklayarak kuponlarınızın takibini yapabilirsiniz.
 • Herhangi bir maçın skorunun üstünde mouse'unuzu bekleterek iddaa oranlarını hızlıca görüntüleyebilirsiniz. (masaüstü)
 • Maçların üstünde sola kaydırarak iddaa oranlarını hızlıca görüntüleyebilirsiniz. (mobil)
 • Bulunduğunuz sayfada maç aramak için maçı bul, tüm sonuçlar içinde arama yapmak için Maç Ara özelliğini kullanın. maçı bul skorların hemen üstünde, Maç Ara ise sayfanın en üstünde yer almaktadır.
 • Skorlar yükleniyor, bekleyiniz
  1. Maç Sonuçları
  2. 🏐

  Bulunduğumuz çağda oynanan maçların skorlarını ve maç içinde yaşanan gelişmeleri anlık olarak takip edebiliyoruz. Eskiden maç sonuçları için elimize aldığımız gazeteler artık yerini internet sitelerine bıraktı. Futbol, basketbol, tenis gibi daha birçok spor müsabakasının sonuçları için bayiye gitmeye gerek kalmıyor.

  Elimizin altında bulunan telefonlarla anında haberdar olmamıza yardımcı oluyor. Bizler de telefonlarınızdan veya bilgisayarlarınızdan rahatlıkla takip edebilmeniz için sizlere günün maç sonuçları bilgisini ve müsabakaların detaylarını aktarıyoruz. Ayrıca bazı sitelerin es geçtiği voleybol maçlarını kesintisiz olarak canlı skor özelliğiyle takip ettiriyoruz.

  Voleybol Bültenimiz

  Voleybol ülkemizin en fazla başarı yakaladığı takım sporlarının başında geliyor. Özellikle Türk takımlarımızın son yıllardaki Avrupa şampiyonluklarıyla göğsümüz kabardı. Bu denli başarılarımızla dolu olan spora iddaa bültenlerimizde yer veriyoruz.

  Sadece Türk takımlarının değil voleybolda oynanan tüm maçların bilgilerini sizlere sunuyoruz. Ayrıca maçlardaki oranların bilgisini de bulunduruyoruz. Takımların form grafiklerini, hangi liglerde yer aldıklarını programlarımızda bulabilirsiniz.

  Voleybol Canlı Skor

  Birçok spor müsabakası bilgilerine yer verdiğimiz maç programlarımızda takımların canlı olarak skor bilgisini paylaşıyoruz. Voleybol canlı skor özelliğimiz ile voleybolda oynanan maçları anlık olarak takip etmenizi sağlıyoruz. Maç içindeki her sayıyı canlı olarak görebilirsiniz. Ayrıca sadece anlık sayıları değil bunun yanında setlerdeki son durum bilgisine de erişmenizi sağlıyoruz. Böylelikle eğer bir kupon yapacak olursanız canlı olarak oynamanızda yardımcı oluyoruz.

  Voleybol Kupon Kodu Oluşturun

  Sitemiz sizlere yalnızca bilgi vermek amaçlı bir hizmet sunmuyor. Voleybolda günün maçlarına eğer iddaa oynamayı düşünüyorsanız tahminlerimizi sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Yaptığınız tahminleri kupon halinde sizlere gösteriyor ve bir kupon kodu oluşturuyoruz.

  Bu kupon kodunu oynayacağınız bayiye vererek hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca bu kod sadece sayılardan oluşmayabilir. Aynı zamanda karekod olarak da bu kodu sitemizden alabilirsiniz. Karekodu telefonunuza kaydederek de oynayabilirsiniz.

  Voleybol Nasıl Oynanır?

  Voleybolda kupon oluşturabilmek için öncelikle oyunu bilmek gerekir. Voleybol oyununda her takım 6’şar kişiden oluşur. 3 set kazanan takım maçı da kazanır. Her set 25 sayı üzerinden oynanır fakat 25 sayıya ilk ulaşan takım her zaman kazanmaz. Çünkü en az iki fark olmak zorundadır. Eğer bir sette 25-24’lük bir skor ortaya çıkmışsa iki fark olana kadar set devam eder. 25. sayıdan sonra iki farkı yakalayan takım seti alır. Eğer setler 2-2’lik eşitlikle tamamlanırsa tie-break setine gidilir. Bu sette 15 sayıya ulaşan takım maçı kazanır. İki fark kuralı bu sette de geçerlidir.

  Günün Voleybol Maçlarına Sitemizden Ulaşın

  Voleybol maç programına basit arayüzümüz ve anlaşılır tasarımımızla sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Voleybol maç sonuçları dışında takımların son 5 maç bilgisine ve liglerindeki durumlara da bakabilirsiniz. Daha detaylı inceleme için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


   

  Seçili Maçları Göster
  ...