İddaa Tenis Sonuçları, Tenis Canlı Skor, Tenis İddaa Sonuçları, maç sonuçları
Eski Site Canlı Skor İddaa Programı Düşen Oranlar Seriler MaçSosyal Puan Durumu Kuponmatik Spor Toto Sitene Ekle İletişim
geri
 • Günün öne çıkan iddaa maçlarına Hikaye Modunda hızlıca göz atmak için tıklayın.
 • Herhangi bir iddaa oranına tıklayarak kuponlarınızın takibini yapabilirsiniz.
 • Herhangi bir maçın skorunun üstünde mouse'unuzu bekleterek iddaa oranlarını hızlıca görüntüleyebilirsiniz. (masaüstü)
 • Maçların üstünde sola kaydırarak iddaa oranlarını hızlıca görüntüleyebilirsiniz. (mobil)
 • Bulunduğunuz sayfada maç aramak için maçı bul, tüm sonuçlar içinde arama yapmak için Maç Ara özelliğini kullanın. maçı bul skorların hemen üstünde, Maç Ara ise sayfanın en üstünde yer almaktadır.
 • Skorlar yükleniyor, bekleyiniz
  1. Maç Sonuçları
  2. 🎾

  Spor müsabakaları artık gelişen teknoloji ile beraber farklı bir boyuta geçmiş durumda. Bu gelişim sporun dijital medyaya ulaşmasını sağladı. Canlı maçların izlenebildiği bu medyada internet olmazsa olmazlardan biri haline geldi. Artık insanlar müsabakaları takip edebilmek için internet sitelerinden faydalanıyor. Bu sebeple spor müsabakalarını canlı canlı takip edebilmeniz için sitemiz üzerinden sizlere hizmet veriyoruz. Birçok spor müsabakasını canlı skor eşliğinde sizlere sunuyoruz. Müsabakalarda atılan gol ve sayıları anlık olarak paylaşıyoruz.

  Tenis Maçları

  İddaa oynarken en fazla kazandıran sporlardan biri tenis maçlarıdır. Yapılan tahminlerin daha kolay olması sayesinde daha fazla kazanç elde edilmesini sağlayan bu maçları canlı olarak sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca kupon yapmak istediğinizde oynayacağınız müsabakayı seçerek kupon kodunuzu oluşturabilirsiniz. Böylelikle kuponunuzu daha kolay bir şekilde oynamanızı sağlıyoruz.

  Tenis Nasıl Oynanır?

  Tenis bireysel veya takım halinde oynanan bir spordur. Takım olarak oynanan müsabakalarda her takım iki kişiden oluşur ve toplam 4 kişiyle oynanır. Bireysel maçlar ise 2 kişiyle oynanır. 3 ve 5 setlik skorlardan oluşan maçlarda 3 setlik oyunda 2, 5 setlik oyunda ise 3 sayıya ulaşan taraf maçı kazanır. Her sette oyuncular 6 oyun kazanmak zorundadır. Her oyunda 15-30-40 şeklinde sırayla puanlama yapılır. Bir oyunda 40-40 şeklinde eşitlik olduğunda bir sonraki sayıyı alan kişi avantaj elde eder. Bir sonraki sayıyı aldığında ise oyunu alır. Avantajdan sonraki eli alamadığında ise tekrar skor tekrar 40-40’a gelir. Oyunlar sonunda 6-6 eşitlik halinde tie-break setine gidilir.

  Teniste Günün Maçları

  Tenis canlı skor hizmetimizin dışında maçlar oynanmadan önce sizlere günün maç programlarını sunuyoruz. Programlarımız içerisinde bulabileceğiniz tenis maçları ile hangi gün kimlerin karşı karşıya geleceğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca maçlar oynandıktan sonra tenis maç sonuçları bilgisine de erişebilirsiniz.

  Aradığınız Tenis Maçlarını Bulun

  Teniste oynanan maç sayıları gün içerisinde çok fazla oluyor. Bu sebeple aradığınız maçları program içerisinde bulmakta güçlük çekme olasılığınız yüksek. Sitemizde bulunan maçı bul özelliğimiz ile aradığınız maçlara kolaylıkla erişmenizi sağlıyoruz. Bu alana maçın adını yazdığınızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Müsabakaların üstüne tıklandığında oyuncuların form grafikleri bilgisi de yer alır. Son 5 maçta oynadıkları maçları ve bu maçlardaki sonuçlarını gösteriyoruz.

  Günün Maç Sonuçları

  Tenis ile beraber diğer tüm müsabakalara programlarımızda yer veriyoruz. Futbol, basketbol gibi en bilindik oyunların gün içerisindeki programlarını sunuyoruz. Bu müsabakalar için belirlenen oranları ve müsabakalar sonundaki günün maç sonuçları bilgisini paylaşıyoruz. Böylelikle merak ettiğiniz maçların sonuçlarını bültenimiz içinde bulabiliyorsunuz. Sitemiz üzerinden yapacağınız maç tahminleri ile beraber bir kupon kodu oluşturabilir ve bu kodla bayilerden kısa sürede kupon yapabilirsiniz. 

   


  Seçili Maçları Göster
  ...